Історія закладу освіти

День народження нашої школи - 1975 рік.

/Files/images/Рисунок2.jpg

На початку 70 –х років на південній околиці міста Токмака швидкими темпами розвивався мікрорайон Ковальсько – штампувального району. Зводились багатоповерхові красені – будинки, дитсадки. В 1974 році розпочалося будівництво нової триповерхової школи, а з першого вересня 1975 року новозбудована середня школа № 6 гостинно відчинила свої двері. Вперше за парти в її просторих і світлих класах сіли близько 1200 учнів. Основою учнівського контингегту школи стали діти працівників ковальсько – штампувального заводу.

За роки свого 40 – річного існування ЗОШ № 6 посіла значне місце в системі освіти міста Токмака. Вона надавала й надає освітні послуги дітям мешканців мікрорайону «Ковальський», з південної околиці міста та с. Кутузівка.

З 1975 по 2015 р. ЗОШ № 6 закінчили багато учнів. З них 62 із золотими медалями, 28 – із срібними. Чимало випускників школи, здобувши вищу та спеціальну освіти, на сьогодні стали висококласними спеціалістами, працюють на промислових підприємствах нашого міста і країни, в медицині і науці, освіті і культурі, займаються підприємництвом, несуть службу в Збройних силах України. 10 випускників школи виконували свій інтернаціональний обов`язок в Демократичній республіці Афганістан. Двоє з них – лейтенант І.Головешко і рядовий В.Ткаліч полягли на чужині смертю хоробрих і посмертно нагороджені орденами Червоної Зірки.

Загальноосвітня школа № 6 має великі спортивні досягнення. Серед її випускників чимало талановитих спортсменів, майстри спорту міжнародного класу – С.Поплавська, Є.Бут, Я.Петренко ( чемпіонка світу з пауерліфтингу), майстри та кандидати в майстри спорту, учасники республіканських та обласних змагань з різних видів спорту.

Кожен випускник ЗОШ № 6 , який у своєму житті досяг омріяних вершин, завжди з теплотою в серці і зі словами щирої вдячності згадує своїх вчителів – невтомних трударів освітянської ниви, які вчили своїх учнів читати і писати, цінувати одвічні людські цінності, упродовж періоду навчання вели дітей по незвіданих стежинах Країни Знань.

Колектив школи № 6 твердо знає , що сьогодні школа повинна не лише дати учням певний обсяг знань і вмінь , але і сформувати людину здатну творчо мислити, приймати рішення, ма-ти свою позицію, брати на себе відповідальність, адаптуватися до умов життя.

Кiлькiсть переглядiв: 165