На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державного стандарту початкової освіти, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтва про народження дітей, з метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-го класу адміністрація закладу розміщує накази:

  1. Наказ "Про прийом дітей до 1-го класу школи у 2021 році та створення належних умов для їх навчання" від 28.05.2021 р. № 61 о/д
  2. Додаток до наказу "Про прийом дітей до 1-го класу школи у 2021 році та створення належних умов для їх навчання" від 28.05.2021 р. № 61 о/д. Список учнів
  3. Наказ "Про наявність вільних місць на зарахування до 1-х класів школи" від 31.05.2021 р. за № 65 о/д

УВАГА!

Токмацька ЗЗСО № 6 оголошує набір учнів у 1 класи на 2021-2022 н.р.. У школі працюють досвідчені та добре підготовлені вчителі, які зможуть забезпечити найменшим учням якісне навчання, всебічну увагу, розвиток їх індивідуальних особливостей та дозвілля. У початковій школі використовуються новітні педагогічні технології та передовий досвід.

Необхідні документи: заява від батьків, копія свідоцтва про народження, медична картка.

Електронна реєстраційна форма

*********************************************************************

Поради і рекомендації батькам майбутніх першокласників

/Files/images/kvk/detia_569.gif

Тест: Чи готова дитина до школи ?

  1. Чи хоче Ваша дитина йти до школи?
  2. Чи думає Ваша дитина про те, що у школі вона багато дізнається й навчатися буде цікаво?
  3. Чи може Ваша дитина самостійно сидіти над якоюсь справою, яка потребує зосередженості впродовж 30 хвилин (наприклад, збирати конструктор)?
  4. Чи Ваша дитина у присутності незнайомих анітрохи не соромиться?
  5. Чи вміє Ваша дитина складати розповіді за картинкою не коротші, ніж із п’яти речень?
  6. Чи може Ваша дитина розповісти напам’ять кілька віршів?
  7. Чи вміє вона відміняти іменники за числами?
  8. Чи вміє Ваша дитина читати по складах або цілими словами?
  9. Чи вміє Ваша дитина рахувати до 10 і назад?
  10. Чи може вона розв’язувати прості задачі на віднімання й додавання одиниці?
  11. Чи правильно, що Ваша дитина має тверду руку?
  12. Чи любить вона малювати і розфарбовувати картинки?
  13. Чи може Ваша дитина користуватися ножицями і клеєм (наприклад, робити аплікації)?
  14. Чи може вона зібрати пазли з п’яти частин за хвилину?
  15. Чи знає дитина назви диких і свійських тварин?
  16. Чи може вона узагальнювати поняття (наприклад, назвати одним словом овочі: помідори, морква, цибуля)?
  17. Чи любить Ваша дитина самостійно працювати – малювати, збирати мозаїку тощо?
  18. Чи може вона розуміти і точно виконувати словесні інструкції?
Кожна позитивна відповідь оцінюється в 1 бал. Результати тестування залежать від кількості позитивних відповідей на запитання тесту. Отже, якщо їх:
15 – 18 – дитина готова йти до школи. Ви не дарма з нею працювали, а шкільні труднощі, якщо і виникнуть, можна легко подолати;
10 – 14 – ви на правильному шляху, дитина багато чого навчилася, а запитання, на які ви відповіли “ні”, підкажуть Вам, над чим іще потрібно попрацювати;
9 і менше – почитайте спеціальну літературу, постарайтеся приділяти більше часу заняттям з дитиною і зверніть увагу на те, чого вона не вміє.
Результати можуть Вас розчарувати. Але пам’ятайте, що всі ми – учні у школі життя. Дитина не народжується першокласником, готовність до школи – це комплекс здібностей, що піддаються корекції. Вправи, завдання, ігри, обрані Вами для розвитку дитини, легко і весело можна виконувати з мамою, татом, бабусею, старшим братом – з усіма, хто має вільний час і бажання навчатися разом з дитиною. Добираючи завдання, зверніть увагу на слабкі місця розвитку дитини.

/Files/images/kvk/1898.jpg

Пам'ятайте:

  • Покарання – це моральний замах на здоров'я: фізичне і психічне.
  • Покарання не повинно бути за рахунок любові. Не залишайте дитину без заслуженої похвали і нагороди. Ніколи не відбирайте подарованого вами чи кимось іншим.
  • Краще не карати, ніж карати із запізненням. Запізнілі покарання нагадують дитині про минуле, не дають змоги стати іншою.
  • Покараний – значить вибачений. Інцидент вичерпано – сторінка перегорнута. Наче нічого й не трапилось. Про старі гріхи ні слова. Не заважайте починати життя спочатку!
  • Хоч би що там трапилось, хоч би якою була провина, покарання не повинно сприйматися дитиною як перевага вашої сили над її слабкістю, як приниження.
  • Дитина не повинна боятися покарання. Найвразливіше для неї — ваше засмучення.
  • Не забувайте, що ключ до серця дитини лежить через гру. Саме в процесі гри Ви зможете передати їй необхідні навички, знання, поняття про життєві правила та цінності, навчите краще розуміти один одного.
  • Частіше розмовляйте з дитиною, пояснюйте їй незрозумілі речі.

Кiлькiсть переглядiв: 747